Starostwo Powiatowe w Słubicach
 
sobota, 25 października 2014 17:18
   
Starostwo Powiatowe w Słubicach

 Stan spraw
Wpisz numer sprawy:
Pokaż stronę w wersji do druku... Rejestr zmian
Starostwo Powiatowe w Słubicach


Witamy na stronach Biuletynu Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Słubicach
ul. Piłsudskiego 20, 69-100 Słubice
tel./fax: 0-95 759 20 10/11
e-mail: sekretariat@powiatslubicki.pl

 

więcej o ePUAP



     www.powiatslubicki.pl

            bip.powiatslubicki.pl

  
Starostwo czynne jest w godzinach:

poniedziałek: 800 - 1600    (Wydział Komunikacji i Dróg oraz Wydział Administracji                                       Architektonicznej i Budowlanej 800 - 1600)
wtorek-piątek: 730 - 1530 (Wydział Komunikacji i Dróg oraz Wydział Administracji                                       Architektonicznej i Budowlanej 730 - 1400)



Starosta:
Andrzej Bycka  
tel. 0-95 759 20 22 (przez sekretariat)
e-mail: starosta@powiatslubicki.pl
            a.bycka@powiatslubicki.pl


Wicestarosta:
Leopold Owsiak 
tel. 0-95 759 20 22 (przez sekretariat)
e-mail:  l.owsiak@powiatslubicki.pl


Skarbnik Powiatu:
Grażyna Neumann
tel. 0-95 759 20 16
e-mail: skarbnik@powiatslubicki.pl
        g.neumann@powiatslubicki.pl


Sekretarz Powiatu:
Marek Pomarański
tel. 0-95 759 20 15
e-mail: sekretarz@powiatslubicki.pl
     m.pomaranski@powiatslubicki.pl


Dostępne podkategorie:
 Status prawny
 Akty prawa miejscowego
 Dzienniki Urzędowe
 Rada Powiatu
 Zarząd Powiatu
 Oświadczenia majątkowe
 Starostwo Powiatowe
 Jednostki organizacyjne
 Programy lokalne
 Dokumentacja przebiegu i efektów kontroli
 Oferty pracy
 Zamówienia publiczne
 Sprzedaż Nieruchomości
 Obwieszczenia
 Ogłoszenia
 Majątek publiczny
 Budżet Powiatu
 e-URZĄD
 Dostęp do informacji publicznej
 Wybory samorządowe
 
Dostępne dokumenty:
1.Zarząd Powiatu Słubickiego zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych[1477]  » Przeczytaj dokument
 
 Zmodyfikował: Magdalena Nowak Stupienko
Data ostatniej zmiany: 28.05.2012 14:10


 Szukaj
więcej opcji

Strona główna
Rejestr zmian
Redaktorzy biuletynu
Mapa serwisu
Instrukcja obsługi
Powiat słubicki
www.bip.gov.pl
Związek Powiatów Polskich
Liczba odsłon: 204096 Wytworzył:
Data wprowadzenia: 12.10.07 12:26:46 Wprowadził: Administrator
Data modyfikacji: 12.07.13 14:59:31 Zmodyfikował: Administrator
Copyright © 2007 Starostwo Powiatowe w Słubicach
Request in 0.01 secs